HAKKIMIZDA

Sweet Heaven ailesi olarak 2007 yılından bugüne özel reçetelerimiz ve geniş ürün yelpazemiz ile restoran , kafe, bistroların karşı konulmaz lezzetleri yıllardır bizim tatlı cennetimizden geliyor. Doğal reçetelerle hazırlanan pastalarımız, keklerimiz ve turtalarımızı keyifle vakit geçirdiğiniz mekanlara ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İki kişiyle başladığımız serüvenimiz yılların ustalık deneyimi, yatırım, teknoloji ve yönetim sistemleriyle bugün işini aşkla yapan 300 kişilik büyük bir aileye dönüşmüştür. Türkiye genelinde ise 32 ana bayi ile sizlere hizmet vermenin gururu içindeyiz. Bizimle aynı tutkuda olan bayilerimizle ,sizlere yurt içi ve yurtdışında, aynı hassasiyet ve mutlulukla ürünlerimizi ulaştırmaya devam ediyoruz.

Lezzeti damaklardan kalplere giden en iyi pastaların yanında iyi kahveyi sunmak istedik.
Dondurulmuş pasta alanındaki tecrübemizle büyük bir adım daha atarak pastanın yanına kahve üretimine karar verdik. Bu kapsamda en nitelikli kahve çekirdeklerini seçerek 2016 yılı itibari ile üretmeye başladığımız kahve çeşitlerimizle, tüketicilerimize ve profesyonellere en iyi kahve ve pastayı sunuyoruz

Biz kalitemizi damaklarda bıraktığımız tatlarla ve müşterilerimizden aldığımız cevaplarla göstersek de, BRC belgemiz başarımızı resmi olarak da kanıtlıyor.

Belgelediğimiz kalitemizle birlikte hijyenik olarak ürettiğimiz ürünlerimizi Türkiye ve dünyanın dört bir yanına başarıyla ulaştırıyoruz. Kusursuz işleyen sistemimiz ve uzman kadromuz ile yüksek disiplin sayesinde her sipariş ilk günkü tazeliğinde, tam zamanında vitrinlerdeki yerini alır.